kotły kondensacyjne Auer,kotły pulsacyjne, zalety kotłów, kotły kondensacyjne, kotły gazowe, kotły energooszczędne, kotły oszczędne, sprzedaż kotłów kondensacyjnych, sprzedaż kotłów gazowych, kotły kondensacyjne opinie, montaż kotłów pulsacyjnych, zasada działania kotła kondensacyjnego,Podkarpackie, Rzeszów, Łańcut, Przeworsk, Jarosław, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Dębica, Tyczyn, Głogów Małopolski, Mielec, Kolbuszowa, Domaradz, Brzozów, Strzyżów, Boguchwała


ZALETY KOTŁA PULSACYJNEGO

Koncepcja budowy Kotła Pulsacyjnego zapewnia mu unikalne właściwości:
* Rewolucyjna zasada działania i brak palnika umożliwiają osiąganie uśrednionej sprawności na poziomie 109% PCI. W Kotle Pulsacyjnym nie ma modulacji mocy takiej jaka znana jest z kotłów wyposażonych w palnik. Z kotła o mocy 20kW możemy teoretycznie uzyskać od 1 do 20 kW mocy.
* Standardowe sterowanie dla 3 niezależnych obiegów. Grzejniki, ogrzewanie podłogowe i produkcja ciepłej wody użytkowej sterowane i zasilane są przez ten sam kocioł (możliwości kombinacji obiegów są dowolne). Kocioł Pulsacyjny nadzoruje niezależnie każdy obieg aby uzyskać jak największe oszczędności i komfort.
* Zbędna staje się regulacja i czyszczenie kotła.
* Do 40% oszczędności w zużyciu gazu w porównaniu do tradycyjnego kotła.
* Automatyczna korekcja i optymalizacja temperatury wody ogrzewania zależnie od temperatury zewnętrznej i wewnętrznej każdego obszaru zapewniają jeszcze większy komfort i oszczędności.
* Istnieje możliwość bezpośredniego podłączenie kotła pulsacyjnego ogrzewania podłogowego bez dodatkowych akcesoriów (bez konieczności zastosowania zaworu trójdrożnego, zaworu mieszającego).
* Kocioł Pulsacyjny to perfekcyjnie wykonane urządzenie. Kocioł w całości wyprodukowany jest w Unii Europejskiej.
* Możliwość wykonania bardzo taniego komina.
* Kocioł Pulsacyjny jest seryjnie wyposażony w system zapobiegający tworzeniu się bakterii legionelli zapewniając maksymalną ochronę i higienę swoim użytkownikom.
* Długość przewodu wydechowego do 35 m, zarówno w poziomie jak i pionie. Kocioł Pulsacyjny jest idealnym rozwiązaniem dla zabytkowych budynków.
* Dzięki niewielkim wymiarom, małej wadze i łatwym podłączeniom Kocioł Pulsacyjny jest łatwy w instalacji. * Straty postojowe to zaledwie 44W.
* Podczas działania zużycie energii elektrycznej jest 4-krotnie mniejsze w porównaniu do pozostałych kotłów kondensacyjnych.
* Możliwość pracy w obiegu „otwartym”
* Elektroniczny czujnik temperatury wewnętrznej z jej dodatkową korekcją
* Zewnętrzny czujnik pogodowy

Powrót