Prowadzimy sprzedaż i montaż gazowych absorpcyjnych pomp ciepła Robur. Dokonujemy doborów urządzeń i doradztwo techniczne. GAHP-A gazowa absorpcyjna pompa ciepła typu woda-powietrze Pompa ciepła do zewnętrznej instalacji, służąca do produkcji ciepłej wody o temperaturze do 65oC. Sprawność do 165% dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Idealne zastosowanie do ogrzewania przemysłowego, komercyjnego oraz mieszkań, a także do produkcji CWU.GAHP-AR absorpcyjna rewersyjna pompa ciepła typu powietrze-woda Rewersyjna pompa ciepła do instalacji zewnętrznej przeznaczona do produkcji ciepłej wody do 60oC lub wody lodowej o temperaturze 3oC. Sprawność do 149% dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Zastosowanie: do ogrzewania oraz chłodzenia przemysłowego, komercyjnego oraz mieszkań, a także do produkcji CWU.

GAHP-GS absorpcyjna pompa ciepła typu woda-woda Pompa ciepła do instalacji wewnętrznej przeznaczona do produkcji ciepłej wody do 65oC. Sprawność do 170% dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Zastosowanie: do ogrzewania oraz chłodzenia przemysłowego, komercyjnego oraz powierzchni mieszkaniowych.

GAHP-WS absorpcyjna pompa ciepła typu woda-woda Pompa ciepła do instalacji zewnętrznej przeznaczona do produkcji ciepłej wody do 65oC i jednocześnie wody lodowej o temperaturze 3oC. Sprawność do 244% dzięki wykorzystaniu odnawialnych źródeł energii. Idealne do ogrzewania oraz chłodzenia przemysłowego, komercyjnego oraz mieszkań, a także do produkcji CWU.

GA ACF HR - absorpcyjny chiller z odzyskiem ciepła Chiller do instalacji zewnętrznej przeznaczony do produkcji wody lodowej o temperaturze do 3oC oraz jednocześnie ciepłej wody o temperaturze do 80oC. Zastosowanie: układów klimatyzacyjnych gdzie w tym samym czasie wymagana jest produkcja CWU np. hotele, szpitale, baseny itp.

GA ACF - chillery absorpcyjne do instalacji zewnętrznej przeznaczone do produkcji wody lodowej o temperaturze do 3oC. Redukcja zapotrzebowania na energię elektryczną może sięgnąć 88%. Zastosowanie do układów klimatyzacyjnych w obiektach publicznych, komercyjnych oraz prywatnych.

Zasięg naszego działania to miasta woj. Podkarpackiego: Rzeszów, Łańcut, Przeworsk,
Jarosław, Leżajsk, Sokołów Małopolski, Sędziszów Małopolski, Ropczyce, Dębica,
Tyczyn, Głogów Małopolski, Mielec, Kolbuszowa, Domaradz, Brzozów, Strzyżów,
Boguchwała